×
Eksperci w dziedzinie ubezpieczeńw branży od 1995 roku
zadzwoń do nas 22 737 00 66
kim jesteśmy?
ProPlus Sp. z o.o. jest firmą z zakresu doradztwa finansowo-majątkowego. Swoją wiedzę oraz doświadczenia w zakresie ubezpieczeń zdobywamy od 1995 roku.
W ramach pracy w największych na świecie centralach firm ubezpieczeniowych w Polsce i zagranicą mieliśmy możliwość poznać zarówno jedną jak i drugą stronę specyfiki ubezpieczeniowej. Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych oraz życiowych dla klientów indywidualnych, a także w pakietach medycznych i innych benefitach dla właścicieli i pracowników firm. W swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia majątkowe, podróżne, OC oraz komunikacyjne.
Celem naszej działalności jest oferowanie wysokiej jakości usług w ramach doradztwa oraz pośrednictwa ubezpieczeniowego. W praktyce oznacza to wysoko wyspecjalizowaną pomoc w zakresie negocjacji warunków umów, przygotowania kompleksowych programów ubezpieczeniowych oraz wsparcie podczas likwidacji szkód i świadczeń życiowych.
nasi partnerzy
Od wielu lat współpracujemy z najbardziej znanymi i zaufanymi na polskim rynku firmami, świadczącymi usługi zarówno z zakresu ubezpieczeń jak i benefitów pracowniczych.
programy zdrowotne
Zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników w życiu, dlatego też należy o nie odpowiednio zadbać. Zachęcamy do skorzystania z oferty programów zdrowotnych gwarantujących dostęp do prywatnej opieki medycznej w różnych wariantach cenowych oraz zakresowych.
Chcesz zadać pytanie? Kliknij TUTAJ.
Jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia? Masz pytania odnośnie warunków?
Podaj swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
znajdź nas na mapie
zaufali nam
Od wielu lat dokładamy jak największych starań, aby nasi Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa korzystając z usług oferowanych przez naszą firmę. Cieszymy się zaufaniem oraz rekomendacją wielu znanych na Polskim i międzynarodowym rynku firm, takich jak:
wyposażenie twojego biura
Od 15 lat zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm – w naszej ofercie znajdziecie m.in. papier, akcesoria biurowe, niszczarki i inne urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, artykuły spożywcze, meble biurowe a także produkty higieniczne i chemię gospodarczą czyli wszystko, co jest niezbędne w każdym biurze.
  • Analiza koszyka zakupów, zdefiniowanie nowych potrzeb i oczekiwań, a następnie kompleksowe dostosowanie asortymentu do wymagań Klienta.
  • Bezpośrednie kontakty Key Account Managera z Klientem oraz rozwijanie współpracy bazującej na ciągłym rozwijaniu wzajemnych relacji biznesowych.
  • W trosce o dostosowanie platformy internetowej do Państwa potrzeb gwarantujemy bezpłatne konsultacje z naszym zespołem ekspertów ds. e-biznesu. Troszczymy się, aby Twoja strategia zamówień była realizowana według najlepszych procesów i rozwiązań.
  • Proponujemy możliwość podpisania umowy która określa wszelkie wzajemne zobowiązania.
więcej »
Nasza platforma
Aby usprawnić naszą współpracę przygotowaliśmy Platformę, na której każdy z naszych Klientów może dokonać rejestracji własnego konta. Platforma umożliwia wykupienie pakietów medycznych online – bez potrzeby składania dokumentów deklaracji w wersji papierowej, zapoznanie się z naszą ofertą, uzyskanie informacji o stanie własnych płatności, statusie polis oraz nowościach oferowanych przez naszą firmę. Mogą Państwo również stworzyć własną bazę danych poprzez załączenie oraz opisanie swoich dokumentów polisowych – co umożliwi szybki wgląd oraz odnalezienie niezbędnych informacji. Mogą Państwo również przesłać do nas wiadomość, zapytanie lub prośbę o przedstawienie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.
dane kontaktowe
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.
PRO PLUS sp. z o.o.
Prestige Tower
Kazimierza Jarząbka 26/57
05-500 Piaseczno
zadzwoń do nas
+48 22 737 00 66
+48 570 44 65 66
napisz do nas