×
Oferta dla Twojej firmy ×
Chcesz otrzymać ofertę ubezpieczeniową dedykowaną dla Twojej firmy? Wypełnij formularz a my przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.
dane do oferty
dane kontaktowe
Bezpłatna oferta dla Twojej firmy.
Wypełnij formularz aby otrzymać kompleksową ofertę ubezpieczeń dedykowaną dla firm.
Umów rozmowę telefoniczną
Wybierz dogodny dla Ciebie termin a my zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszytstkie pytania.
Eksperci w dziedzinie ubezpieczeń
w branży od 1995 roku
zadzwoń do nas 22 737 00 66
kim jesteśmy?
ProPlus Sp. z o.o. jest firmą z zakresu doradztwa finansowo-majątkowego. Swoją wiedzę oraz doświadczenia w zakresie ubezpieczeń zdobywamy od 1995 roku.
W ramach pracy w największych na świecie centralach firm ubezpieczeniowych w Polsce i zagranicą mieliśmy możliwość poznać zarówno jedną jak i drugą stronę specyfiki ubezpieczeniowej. Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych oraz życiowych dla klientów indywidualnych, a także w pakietach medycznych i innych benefitach dla właścicieli i pracowników firm. W swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia majątkowe, podróżne, OC oraz komunikacyjne.
Celem naszej działalności jest oferowanie wysokiej jakości usług w ramach doradztwa oraz pośrednictwa ubezpieczeniowego. W praktyce oznacza to wysoko wyspecjalizowaną pomoc w zakresie negocjacji warunków umów, przygotowania kompleksowych programów ubezpieczeniowych oraz wsparcie podczas likwidacji szkód i świadczeń życiowych.
nasi partnerzy
Od wielu lat współpracujemy z najbardziej znanymi i zaufanymi na polskim rynku firmami, świadczącymi usługi zarówno z zakresu ubezpieczeń jak i benefitów pracowniczych.
programy zdrowotne
Zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników w życiu, dlatego też należy o nie odpowiednio zadbać. Zachęcamy do skorzystania z oferty programów zdrowotnych gwarantujących dostęp do prywatnej opieki medycznej w różnych wariantach cenowych oraz zakresowych.
Chcesz zadać pytanie? Kliknij TUTAJ.
Jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia? Masz pytania odnośnie warunków?
Podaj swoje dane abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
znajdź nas na mapie
zaufali nam
Od wielu lat dokładamy jak największych starań, aby nasi Klienci mieli poczucie bezpieczeństwa korzystając z usług oferowanych przez naszą firmę. Cieszymy się zaufaniem oraz rekomendacją wielu znanych na Polskim i międzynarodowym rynku firm, takich jak:
Nasza platforma
Aby usprawnić naszą współpracę przygotowaliśmy Platformę, na której każdy z naszych Klientów może dokonać rejestracji własnego konta. Platforma umożliwia wykupienie pakietów medycznych online – bez potrzeby składania dokumentów deklaracji w wersji papierowej, zapoznanie się z naszą ofertą, uzyskanie informacji o stanie własnych płatności, statusie polis oraz nowościach oferowanych przez naszą firmę. Mogą Państwo również stworzyć własną bazę danych poprzez załączenie oraz opisanie swoich dokumentów polisowych – co umożliwi szybki wgląd oraz odnalezienie niezbędnych informacji. Mogą Państwo również przesłać do nas wiadomość, zapytanie lub prośbę o przedstawienie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.
dane kontaktowe
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.
PRO PLUS sp. z o.o.
Prestige Tower
Kazimierza Jarząbka 26/57
05-500 Piaseczno
zadzwoń do nas
+48 22 737 00 66
+48 570 44 65 66
napisz do nas