kim jesteśmy?

Ubezpieczenia to nasza pasja!
Swoją wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie zdobywamy od 1995 roku.

ProPlus | Ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne dla firm, indywidualne

nasza działalność

Pro Plus Sp. z o.o. podobnie jak Profit Plus Doradztwo Finansowo – Majątkowe Iwona Gasiecka jest multiagencją działającą na rzecz kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracujemy również z firmami świadczącymi usługi medyczne, klubami sportowymi i firmami oferującymi multisportowe benefity.

Swoją wiedzę oraz doświadczenie w zakresie ubezpieczeń zdobywamy od 1995 roku. Pracując w centralach największych na świecie firm ubezpieczeniowych mieliśmy możliwość dokładnego poznania specyfiki ubezpieczeniowej. Obecnie nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych oraz życiowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, a także w pakietach medycznych i innych benefitach dla właścicieli i pracowników firm. W swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia majątkowe, podróżne oraz komunikacyjne.

Oferujemy wysokiej jakości usługi w ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego, co w praktyce oznacza wyspecjalizowaną pomoc w zakresie negocjacji warunków umów, przygotowania kompleksowych programów abonamentowych oraz wsparcia podczas likwidacji szkód i świadczeń życiowych.

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!