kim jesteśmy?

ProPlus Sp. z o.o. jest firmą z zakresu doradztwa finansowo-majątkowego. Swoją wiedzę oraz doświadczenia w zakresie ubezpieczeń zdobywamy od 1995 roku.

ProPlus | Ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne dla firm, indywidualne

nasza działalność

W ramach pracy w największych na świecie centralach firm ubezpieczeniowych w Polsce i zagranicą mieliśmy możliwość poznać zarówno jedną jak i drugą stronę specyfiki ubezpieczeniowej. Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych oraz życiowych dla klientów indywidualnych, a także w pakietach medycznych i innych benefitach dla właścicieli i pracowników firm. W swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia majątkowe, podróżne, OC oraz komunikacyjne.

Celem naszej działalności jest oferowanie wysokiej jakości usług w ramach doradztwa oraz pośrednictwa ubezpieczeniowego. W praktyce oznacza to wysoko wyspecjalizowaną pomoc w zakresie negocjacji warunków umów, przygotowania kompleksowych programów ubezpieczeniowych oraz wsparcie podczas likwidacji szkód i świadczeń życiowych.

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!