międzynarodowe programy zdrowotne Medisky

Medisky

Wraz z naszymi partnerami z LAMP INSURANCE, jednej z wiodących firm dostarczających ubezpieczenia na całym świecie, stworzyliśmy rozwiązania w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych zapewniające dostęp do najlepszych polskich oraz zagranicznych przychodni i szpitali. Oferta zawiera trzy programy o zasięgu międzynarodowym, dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

MediSky jest częścią MediHelp International Group, będącej liderem na rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Europie Środkowo-Wschodniej. MediHelp jest obecny na rynku od ponad 10 lat. Działamy również w Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech, a od niedawna również w Polsce jako MediSky International. Nasi partnerzy medyczni należą do czołowych firm zapewniających świadczenia na rynku lokalnym i europejskim. Dla dobra naszych klientów z powodzeniem łączymy międzynarodową, ubezpieczeniową ochronę zdrowia z globalną opieką medyczną.

Korzyści z ubezpieczenia zdrowotnego

  • Ochrona na poziomie międzynarodowym
  • Opieka medyczna w dowolnym miejscu na świecie
  • Swoboda wyboru: dowolny lekarz, dowolna przychodnia, dowolny szpital w Twoim kraju lub we wszystkich krajach w Europie
  • Objęcie zakresem ubezpieczenia leczenia nowotworów
  • Objęcie zakresem ubezpieczenia hospitalizacji i wszystkich kosztów z nią związanych

Program LIME zapewnia ochronę w przypadku hospitalizacji. Dochodź do zdrowia, a koszty leczenia pozostaw nam. Ten program pokryje koszty leczenia szpitalnego, planowego oraz w nagłych wypadkach, do wysokości 500.000 EUR rocznie.

Program GREEN to kompleksowa ochrona obejmująca szerokie spektrum potrzeb zdrowotnych, leczenie zarówno szpitalne, jak i ambulatoryjne (opieka medyczna w każdym szpitalu oraz konsultacje u lekarzy każdej specjalności). Roczny całkowity limit polisy w tym programie wynosi 1.200.000 EUR.

Program EMERALD to wiodący na rynku program ubezpieczeń zdrowotnych. W przeciwieństwie do innych programów, obejmuje szeroką gamę świadczeń medycznych (łącznie z opieką podczas ciąży) w Twoim kraju i na całym świecie. Możesz wybrać dowolną prywatną placówkę: szpital lub przychodnię. Roczny całkowity limit polisy wynosi 2.500.000 EUR.

OPIEKA SZPITALNA

W naszej ofercie znajdą Państwo również najbardziej zaawansowane świadczenia zdrowotne gwarantujące pokrycie kosztów leczenia szpitalnego. Ubezpieczenie szpitalne dotyczy operacji planowych zgodnych z zakresem wybranego wariantu.

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!