Programy zdrowotne

Zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników w życiu, dlatego też należy o nie odpowiednio zadbać. Zachęcamy do skorzystania z oferty programów zdrowotnych gwarantujących dostęp do prywatnej opieki medycznej w różnych wariantach cenowych oraz zakresowych.

Program zdrowotny LuxMed
Program zdrowotny LuxMed

Program medyczny, zawierający szeroki zakres Usług, tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby i sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Program zapewnia kompleksową opiekę medyczną, opierającą się na 76 placówkach własnych Grupy LuxMed oraz ponad 1500 placówkach partnerskich.

dowiedz się więcej »
Pakiet medyczny PZU
Pakiet medyczny PZU

Program oferujący szeroki zakres usług medycznych, w tym: konsultacje lekarskie, badania oraz zabiegi ambulatoryjne i inne świadczenia. Oferta zawiera trzy warianty ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Pakiet umożliwia skorzystanie z wielu renomowanych placówek medycznych w całej Polsce.

dowiedz się więcej »
Program zdrowotny Polmed
Program zdrowotny Polmed

Grupowy Program Zdrowotny Polmed stworzony specjalnie dla naszych klientów. Program gwarantuje szybki dostęp do opieki medycznej, świadczonej w placówkach medycznych Polmed oraz sieci partnerów medycznych na terenie całego kraju.

dowiedz się więcej »
Pakiet medyczny Signal Iduna
Pakiet medyczny Signal Iduna

Pakiet Pełnia Zdrowia SIGNAL IDUNA to propozycja opieki medycznej dla każdego. Zapewnia bezgotówkowe korzystanie ze świadczeń w placówkach należących do sieci SIGNAL IDUNA lub zwrot kosztów konsultacji i badań w klinikach będących poza siecią.

dowiedz się więcej »
Międzynarodowe programy zdrowotne
Międzynarodowe programy zdrowotne

Wraz z naszymi partnerami z LAMP INSURANCE, jednej z wiodących firm dostarczających ubezpieczenia na całym świecie, stworzyliśmy rozwiązania w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych zapewniające dostęp do najlepszych polskich oraz zagranicznych przychodni i szpitali. Oferta zawiera trzy programy o zasięgu międzynarodowym, dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

dowiedz się więcej »
ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!