Programy fitness

Jak wszyscy dobrze wiemy – sport to zdrowie, a jego uprawianie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne, dlatego też rozszerzyliśmy naszą ofertę o karnety sportowe umożliwiające skorzystanie z najbardziej znanych w Polsce klubów fitness.

Program fitness FitSport Vanity
Program fitness FitSport Vanity

Program umożliwiający łączenie w dowolny sposób różnych dyscyplin sportowych bez konieczności ograniczania się do jednego klubu. Za okazaniem karty można skorzystać z takich Usług jak: basen, siłownia, fitness oraz wielu innych znajdujących się w ofercie partnerskich obiektów sportowych.

dowiedz się więcej »
Program fitness Calypso
Program fitness Calypso

Program sportowy, realizowany przy współpracy z Calypso - siecią renomowanych klubów sportowych zlokalizowanych w całej Polsce. W ramach karnetu istnieje możliwość nielimitowanego korzystania z zajęć fitness, siłowni oraz basenów we wszystkich klubach Calypso.

dowiedz się więcej »
Karnet sportowy OK SYSTEM
Karnet sportowy OK SYSTEM

Dlaczego warto posiadać multikarnet OK SYSTEM?
Umowa skonstruowana jest na warunkach grupowych (korporacyjnych) co za tym idzie składka jest bardzo atrakcyjna. Wariant Open to możliwość korzystania z usług bez ograniczeń w godzinach otwarcia klubu.

dowiedz się więcej »
ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!