Program zdrowotny Luxmed

Program zdrowotny Luxmed

Program medyczny, zawierający szeroki zakres Usług, tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby i sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Program zapewnia kompleksową opiekę medyczną, opierającą się na 76 placówkach własnych Grupy LuxMed oraz ponad 1500 placówkach partnerskich.

Grupa LuxMed przygotowała Program Zdrowotny dla klientów firmy ProfitPlus Doradztwo Finansowo-Majątkowe.

Oferta skierowana jest do osób, które nie ukończyły 65 roku życia.

W ramach oferty mogą Państwo w zależności od pakietu korzystać z wszechstronnej opieki medycznej realizowanej w 71 placówkach ogólnodostępnych Grupy LUX MED, a także sieci ponad 1500 placówek partnerskich w całym kraju.

szukasz programu zdrowotnego?

Skorzystaj z naszej porównywarki programów medycznych!
Szybko i łatwo znajdź program, który najlepiej do Ciebie pasuje!

WEJDŹ

dostępne pakiety

Oferujemy różne wersje pakietów - Comfort, Rozszerzoną oraz VIP - różniące się zakresem usług oraz ceną.

przewiń tabelę aby zobaczyć wszystkie warianty
Comfort Rozszerzony Rozszerzony
VIP
Kompleksowy
VIP
Premium
VIP
Indywidualny 79 zł 98 zł 159 zł 240 zł 373 zł
Partnerski 158 zł 196 zł 320 zł 482 zł 780 zł
Rodzinny 218 zł 256 zł 523 zł 792 zł 1 330 zł
kup online
Chcę kupić ONLINE!
Wystarczy jedno kliknięcie a przeniesiemy Cię na naszą platformę, na której będzie możliwe przystąpienie do wybranego programu.

Rezerwacja terminów wizyt i badań

  • Infolinia pod nr - 801 80 08 08 lub 22 33 22 888 w godzinach: poniedziałek - piątek: 06:00 - 22:00, sobota-niedziela: 07:00 - 21:00
  • E-rezerwacja - system umożliwia podgląd listy zarezerwowanych i odbytych wizyt, wystawionych skierowań, które nie mają przypisanego terminu wizyty, a także zapewnia dostęp do grafiku usług oraz pracy lekarzy. Dostęp do systemu rezerwacji można aktywować samodzielnie poprzez stronę www.luxmed.pl
  • E-center - jest to interaktywne narzędzie, pozwalające na całodobowy kontakt z LuxMed, dzięki któremu pacjenci mogą uzyskać informacje na temat usług i umówić się na wizytę do wybranego specjalisty bezpośrednio przez internet na www.luxmed.pl
  • HOTLINE - numer alarmowy w nagłych przypadkach - 22 296 70
  • W placówkach partnerskich telefonicznie w godzinach pracy placówki

Aktualna lista placówek znajduje się pod linkiem: http://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/centra-medyczne-grupy-lux-med.html

Dodatkowe korzyści w ramach programu

  • Program "Zdrowie, Piękno, Harmonia" - jest to program promujący zdrowy styl życia. Posiadacze Karty Pacjenta w ramach projektu mają możliwość skorzystania z rabatów i ofert specjalnych przygotowanych przez firmy partnerskie świadczące usługi okołozdrowotne - odnowa biologiczna, fitness, kosmetyka. Z uwagi na to, że oferta stale się rozszerza aktualne informacje dostępne są na stronie www.luxmed.pl.
  • Profilaktyczny Przegląd Stanu Zdrowia - "Zdrowa Kobieta" oraz "Zdrowy Mężczyzna" - jest to coroczny przegląd stanu zdrowia, dostosowany do indywidualnych potrzeb, wieku i płci pacjenta. Proponowany program profilaktyczny obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Program kończy konsultacja specjalistyczna, w ramach której pacjent uzyskuje m.in. pełną informację i zaświadczenie o stanie swojego zdrowia oraz zalecenia na przyszłość.
  • Rabat 10% na pozostałe usługi świadczone przez Grupę LuxMed - przysługuje on każdemu pacjentowi abonamentowemu - na wszystkie usługi oferowane we własnych centrach medycznych LuxMed. Rabatów nie sumuje się.
  • Osobisty Opiekun Klienta - dostępny w pakiecie VIP. Opiekun pozostaje w ścisłym kontakcie z działem personalnym Klienta i dopowiada za sprawny oraz komfortowy przebieg współpracy.
ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!