specjalny pakiet medyczny PZU

specjalny pakiet medyczny PZU

Program oferujący szeroki zakres usług medycznych, w tym: konsultacje lekarskie, badania oraz zabiegi ambulatoryjne i inne świadczenia. Oferta zawiera trzy warianty ubezpieczenia dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Pakiet umożliwia skorzystanie z wielu renomowanych placówek medycznych w całej Polsce.

Program zdrowotny Opieka Medyczna powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie oraz swojej najbliższej rodzinie gwarancję szybkiego dostępu do lekarzy specjalistów oraz wielu badań diagnostycznych. Ideą pakietów zdrowotnych jest zapewnienie świadczenia usług w prywatnych placówkach medycznych, posiadających wykwalifikowany personel oraz najwyższej klasy sprzęt. Oferta ambulatoryjnego ubezpieczenia grupowego Opieka Medyczna została przygotowana z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych klientów.

Program zdrowotny daje poczucie bezpieczeństwa, dzięki zapewnieniu szybkiego dostępu do usług oferowanych w prywatnych placówkach medycznych. W zależności od wybranego zakresu, opieka medyczna to gwarancja skorzystania z porad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w ciągu maksymalnie 2 dni robczych oraz lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.

Dostęp do lekarzy jest nielimitowany. Do lekarzy specjalistów umawiamy wizyty bez konieczności posiadania skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Dodatkowo w ramach wybranego zakresu świadczeń, Klient ma możliwość wykonania w krótkim terminie wielu podstawowych i specjalistycznych badań diagnostycznych. Badania laboratoryjne i diagnostyczne są realizowane wyłącznie na podstawie skierowania od lekarza.

szukasz programu zdrowotnego?

Skorzystaj z naszej porównywarki programów medycznych!
Szybko i łatwo znajdź program, który najlepiej do Ciebie pasuje!

WEJDŹ
kup online
Chcę kupić ONLINE!
Wystarczy jedno kliknięcie a przeniesiemy Cię na naszą platformę, na której będzie możliwe przystąpienie do wybranego programu.

Ważne informacje

  • Minimalny okres umowy to 6 miesięcy lub do rocznicy polisy głównej Administratora (28.02.2020), w zależności od tego która z tych dat przypada wcześniej. Po upływie Minimalnego okresu umowy, umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.
  • Nieopłacanie składki NIE JEST równoznaczne z rezygnacją z abonamentu. Składki będą nadal naliczane, jednak w przypadku powstania dwumiesięcznej zaległości zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia pakietu. Będziemy wzywać do uiszczenia zaległości.
  • W razie rezygnacji z pakietu konieczny jest kontakt mailowy pod naszym adresem: centrala@profitplus.com.pl z zawartą informacją o wystąpieniu z programu.
  • Zgłoszenia do programu prosimy przesyłać do 23 dnia każdego miesiąca (pakiet zostanie uruchomiony najwcześniej od 1 dnia kolejnego miesiąca)
  • Oferta skierowana jest do osób poniżej 67 roku życia.

partnerzy medyczni pzu pomoc

Realizacja zakresów świadczeń odbywa się w ramach współpracy ze świadczeniodawcami współpracującycymi z PZU Pomoc (Partnerzy Medyczni).

Każdą wizytę w placówkach medycznych w ramach pakietu Opieka Medyczna należy umawiać za pośrednictwem infolinii PZU Pomoc 801 405 905.

Wśród Placówek Partnerskich znajdują się m. in. takie renomowane placówki jak: Enel Med., MultiMed, Babka Medica i inne.

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!