Signal Iduna NNW

Signal Iduna NNW

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, to ubezpieczenie chroniące przed trwałym uszkodzeniem ciała, rozstrojem zdrowia lub śmiercią indywidualnych osób fizycznych.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, to ubezpieczenie chroniące przed trwałym uszkodzeniem ciała, rozstrojem zdrowia lub śmiercią indywidualnych osób fizycznych.

PAKIET BEZPIECZNE DZIECKO

Pakiet „Bezpieczne Dziecko” to kompleksowe, całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Twojego dziecka.

Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju, wywołane przyczyną zewnętrzną, niezależne od woli ubezpieczonego, powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego.

Pakiet „Bezpieczne Dziecko” gwarantuje:

  • szeroki zakres ubezpieczenia
  • ochrona na terenie całego świata
  • atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa
  • dla dzieci i młodzieży do 20 roku życia
  • składki od 29 zł rocznie
  • osoby do 13 roku życia objęte są ochroną podczas uprawiania sportów walki

Do wyboru są dwa warianty ubezpieczenia:

  • podstawowy
  • rozszerzony
kup online
Chcę kupić ONLINE!
Wystarczy jedno kliknięcie a przeniesiemy Cię na stronę, na której będzie możliwe przystąpienie do wybranego programu.

INICJATYWA POLSKIEJ IZBY UBEZPIECZEŃ

Polska Izba Ubezpieczeń podjęła inicjatywę, mającą na celu zapewnienie odpowiedniej informacji klientom i umożliwienie optymalnego wyboru ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej. W związku z niedostateczną wiedzą na ten temat zarówno rodziców jak i przedstawicieli placówek oświatowych, Grupa Robocza ds. Ubezpieczeń NNW Dzieci i Młodzieży Szkolnej, wypracowała infografikę tj. materiał o charakterze edukacyjno-informacyjnym.

Dokument ten w prosty i logiczny sposób informuje rodziców, na czym polega ubezpieczenie i jaki wybór ma rodzic, chcąc ubezpieczyć dziecko. Celem dokumentu jest też uświadomienie rodzicom ich praw oraz możliwości wykupienia ubezpieczenia indywidualnie, jako że w praktyce często ubezpieczenia szkolne błędnie traktowane są jako obowiązkowe.

Zachęcamy do zapoznania się z infografiką informacyjno-edukacyjną dot. ubezpieczeń NNW dzieci i młodzieży szkolnej dostępną w plikach do pobrania.

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!