Koszty leczenia za granicą

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Oferujemy kompleksową ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas wakacji lub podróży służbowych.

Wybierasz się w podróż?

Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń kosztów leczenia za granicą i wybierz program najlepiej pasujący do Twoich potrzeb!

WEJDŹ
Ubezpieczenie podróżne AXA
Ubezpieczenie podróży AXA

Chcąc zapewnić Państwu kompleksową ochronę w każdej sytuacji wspólnie z AXA Assistance przygotowaliśmy panel ubezpieczeń do samodzielnego wykupienia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas wakacji lub podróży służbowych.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie dla cudzoziemców AXA
Ubezpieczenie dla cudzoziemców AXA

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla obcokrajowców niebędących obywatelami państw Unii Europejskiej, którzy nie mogą skorzystać z polskiego publicznego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia ono pokrycie lub zwrot kosztów leczenia w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zarówno w Polsce jak i na terytorium Strefy Schengen.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Generali
Ubezpieczenie podróży Generali

Planujesz rodzinne wakacje za granicą? Wybierasz się do pracy w innym kraju lub na narty w polskie góry? Niezależnie od celu podróży, pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. Ubezpieczenie kupisz online 24/7 dosłownie w kilka minut. Polisę wyślemy natychmiast e‑mailem.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Proama
Ubezpieczenie podróży Proama

Proama pomoże Ci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Na całym świecie, o każdej porze, gdy podróżujesz samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Compensa Voyage
Ubezpieczenie podróży Compensa

Ubezpieczenie w podróży Compensa Voyage to zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich, które pomoże w stresowych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter turystyczny czy służbowy, Compensa zapewnia nieustanną opiekę.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Uniqa
Ubezpieczenie podróży Uniqa

Poznaj ubezpieczenie, które zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa skutecznie chroniąc podróżujących od nieprzewidzianych skutków wydarzeń, które mogą zaistnieć na wyjeździe za granicę.

dowiedz się więcej »
ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!