Koszty leczenia za granicą

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Oferujemy kompleksową ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas wakacji lub podróży służbowych.

Ubezpieczenie podróżne AXA
Ubezpieczenie podróży AXA

Chcąc zapewnić Państwu kompleksową ochronę w każdej sytuacji wspólnie z AXA Assistance przygotowaliśmy panel ubezpieczeń do samodzielnego wykupienia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas wakacji lub podróży służbowych.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie dla cudzoziemców AXA
Ubezpieczenie dla cudzoziemców AXA

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla obcokrajowców niebędących obywatelami państw Unii Europejskiej, którzy nie mogą skorzystać z polskiego publicznego ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewnia ono pokrycie lub zwrot kosztów leczenia w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zarówno w Polsce jak i na terytorium Strefy Schengen.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Generali
Ubezpieczenie podróży Generali

Planujesz rodzinne wakacje za granicą? Wybierasz się do pracy w innym kraju lub na narty w polskie góry? Niezależnie od celu podróży, pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym. Ubezpieczenie kupisz online 24/7 dosłownie w kilka minut. Polisę wyślemy natychmiast e‑mailem.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Proama
Ubezpieczenie podróży Proama

Proama pomoże Ci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Na całym świecie, o każdej porze, gdy podróżujesz samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Compensa Voyage
Ubezpieczenie podróży Compensa

Ubezpieczenie w podróży Compensa Voyage to zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich, które pomoże w stresowych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter turystyczny czy służbowy, Compensa zapewnia nieustanną opiekę.

dowiedz się więcej »
Ubezpieczenie podróżne Uniqa
Ubezpieczenie podróży Uniqa

Poznaj ubezpieczenie, które zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa skutecznie chroniąc podróżujących od nieprzewidzianych skutków wydarzeń, które mogą zaistnieć na wyjeździe za granicę.

dowiedz się więcej »
ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!